توجه : متاسفانه به دلیل نوسان قیمت ها امکان ثبت سفارش محصولات وجود ندارد لطفا تماس بگیرید

اسپری چرم و روکش استونیش

اسپری تمیزکننده صندلی ماشین استونیش به عمق کثیفی ها و لکه های روی صندلی نفوذ کرده و باعث تمیزشدن آن میشود.همچنین این اسپری علاوه بر تمیزکردن خاصیت ضدعفونی کنندگی هم نیز دارا می باشد و مانع از بوجود آمدن قارچ ها و کپک ها میشود. این اسپری علاوه بر تمیزکنندگی و ضدعفونی کنندگی صندلی ماشین دارای رایحه خوش و دارای دسترسی بالا می باشد یعنی اسپری تمیزکننده  ماشین استونیش به تمامی درز ها و تودوزهای صندلی (مبلمان) نفوذ کرده و تمامی کثیفی های این قسمت ها که دسترسی کمی دارند را میتواند از بین ببرد و بدون خیس شدن صندلی ماشین باعث تمیز شدن آن می شود. حتی میتوان از این اسپری برای تمیز کردن کف خودرو نیز استفاده نمود.

با استفاده از اسپری تمیزکننده ماشین استونیش علاوه بر صندلی ماشین  میتوان مبلمان خانگی با الیاف پارچه و حتی فرش را نیز تمیز کرد.

روش مصرف:

در مرحله اول باید داخل ماشین را جارو کنید و سپس مقداری ازاسپری را روی صندلی ماشین (فرش، مبلمان خانگی) اسپری کنید. بعد از بوجود آمدن کف آن را با اسفنج به آرامی به تمامی قسمت های صندلی ماشین بکشید و بعد با یک دستمال مرطوب کف های روی صندلی ماشین را پاک کنید و با یک دستمال یا اسفنج خشک صندلی ماشین را خشک کرده.

  • حجم : 235 میلی متر
  • مناسب برای : قسمت های چرم خودرو و مبلمان

نظرات مشتریان

    برای این کالا نظری ثبت نشده است

محصولات مشابه در این دسته